Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69
    ..:: Weteran ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    362
    Lajk Otrzymane Lajki 
    311
    Też w tm roku mam nie po drodze z liem. Chyba woda za zimna.Jak kilka dni jest ciepło to w nocy nagle robi się +2 +3 stopnie.

..:: Wyga ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    268
    Lajk Otrzymane Lajki 
    50
    Wyjątkowo zimny maj w tym roku. W sobotę nad ranem, a właściwie jeszcze w nocy, zmarzłem potwornie nad Wisłą. Certom to jednak nie przeszkadzało, brały jak zwykle. Niestety tylko kilka wymiarowych. Do tego krąpie i jazie - o leszczach w tej wodzie słuch zaginął.

Stan wody w Wiśle bardzo się podniósł od ostatniego razu. A na dodatek rzeką płynie warstwa tłustego błota z bąbelkami - jak na jakimś horrorze postindustrialnym.

3. 3 Użytkowników Podziękowało Ci Harket697 Za Ten Post:

..:: Amator ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    15
    Lajk Otrzymane Lajki 
    28
    W ten weekend wybrałem się na pierwszą nockę w tym sezonie na jedno z moich ulubionych jezior pzw. Miejscowke przygotowałem 2dniowym wcześniejszym nęceniem. Niestety mimo to wypad zakończył się bez ryby. W zeszłym roku o tej samej porze wyniki były naprawdę dobre. 20200522_192158.jpg

5. 3 Użytkowników Podziękowało Ci vapor89 Za Ten Post:

Lajk Rozdane Lajki 
    362
    Lajk Otrzymane Lajki 
    311
    Cytat Zamieszczone przez Harket697 Zobacz posta
    Wyjątkowo zimny maj w tym roku. W sobotę nad ranem, a właściwie jeszcze w nocy, zmarzłem potwornie nad Wisłą. Certom to jednak nie przeszkadzało, brały jak zwykle. Niestety tylko kilka wymiarowych. Do tego krąpie i jazie - o leszczach w tej wodzie słuch zaginął.

Stan wody w Wiśle bardzo się podniósł od ostatniego razu. A na dodatek rzeką płynie warstwa tłustego błota z bąbelkami - jak na jakimś horrorze postindustrialnym.
    Zazdroszczę nocki ale jak dla mnie to jeszcze za zimnoale klimat nocki - bezcenne.W niedzielę wyskoczylem nad Wisełkę.Tylko certy i kilka szt takich naprawdę porządnych.O 13tej uciekałem przed wielką chmurą .Nigd nie przypuszczalem że zatęsknię za leszczem
    Ostatnio edytowane przez mopsik ; 25-05-20 o 15:39

..:: Weteran ::.. Awatar Tomek0012
    Lajk Rozdane Lajki 
    393
    Lajk Otrzymane Lajki 
    351
    Cytat Zamieszczone przez mopsik Zobacz posta
    Zazdroszczę nocki ale jak dla mnie to jeszcze za zimnoale klimat nocki - bezcenne.W niedzielę wyskoczylem nad Wisełkę.Tylko certy i kilka szt takich naprawdę porządnych.O 13tej uciekałem przed wielką chmurą .Nigd nie przypuszczalem że zatęsknię za leszczem
    Nockę zaliczyłem w tym roku ,ale za leszczem też tęsknie ,więc w tym tygodniu będę próbował znów na Wiśle .
    Bo jak widzę te nasze pobliskie jeziora o domkowane i o pomostowane to nawet mi się tam nie chce jechać .
    Wolę to bezrybie na Wiśle .

8. 2 Użytkowników Podziękowało Ci Tomek0012 Za Ten Post:

Lajk Rozdane Lajki 
    393
    Lajk Otrzymane Lajki 
    351
    Wydaje mi się że to bezrybie na Wiśle, to skutki ścieków z Warszawki rok temu.
    Dopiero zaprocentowały,o tym nigdzie się nie mówi ,a skutki pewnie są fatalne.

Lajk Rozdane Lajki 
    362
    Lajk Otrzymane Lajki 
    311
    Nie tylko na Wisle jest słabo z leszczem.Na Martwej jest to samo,na kanałach także.Jakby coś nie halo z naszym klimatem dla leszcza.Jestem ciekaw jak z leszczem na plaży Bałtyku.Gdyby był lepszy dojazd do plaż tj bliskie parkingi to bym sprawdził.A tak lenistwo w tachaniu gratów

..:: Wyjadacz ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    138
    Lajk Otrzymane Lajki 
    28
    I tu masz Tomku rację. Ja też wolę nic nie złowić , ale za to powiedzieć sobie nad Wisłą. Według mnie jest tam najlepszy klimacik do odpoczynku. Szczególnie w nocy. No i z piątku na sobotę znowu trafiłem wymiarowego węgorza plus kilkanaście ładnych cert. Dziwne jest to że od godziny19 do 24 nie miałem żadnego brania . Wszystkie rybki złowiłem między 24 , a 3 w nocy.

12. 2 Użytkowników Podziękowało Ci przemek Za Ten Post:

Lajk Rozdane Lajki 
    393
    Lajk Otrzymane Lajki 
    351
    Dzisiaj popołudniowy wypad nad Wisłę.
    Jedna wędka na grunt ,druga bulonka ze spławikiem, zanęciłem zatoczkę zanętą, gruba płoć i kukurydza.
    Z gruntu jak zawsze certy ale nie tak w dużej ilości jak ostatnio,kilka okonków i jeden jazgarz ,na spławik tylko kilka uklejek .
    Nadal brak białej ryby.Posiedziałem do 21.00 i się zwinąłem.
    DSCN2273.jpgDSCN2280.jpgDSCN2283.jpgDSCN2285.jpg

14. 3 Użytkowników Podziękowało Ci Tomek0012 Za Ten Post:

..:: Bywalec ::.. Awatar Ruthless
    Lajk Rozdane Lajki 
    19
    Lajk Otrzymane Lajki 
    13
    Jeziorko, bat 7m.
    Efekt trochę leszczyka 30-40cm, i dużo płoci w każdym rozmiarze.
    e1mdofyw3kng.jpg

16. Podziękowania Dla Ruthless Za Ten Post Od:

Uprawnienia umieszczania postów