Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    ..:: Moczykij ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    19
    Lajk Otrzymane Lajki 
    71

Czy ktoś ma ponton kolibri 330?

Czy ktoś ma taki ponton i mógłbym podjechać pomacać? Wiem, że Loco miał taki ponton ale chyba dawno na forum nie zaglądał.

..:: Weteran ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    12
    Lajk Otrzymane Lajki 
    18
    Tu nie ma co macac, bierz jeśli zastanawiasz sie nad kupnem

3. Podziękowania Dla iNSaNeMaN Za Ten Post Od:

Lajk Rozdane Lajki 
    19
    Lajk Otrzymane Lajki 
    71
    Raczej nie chodzi mi o jakość tylko o wielkość. Nie widziałem go na żywo. Wiadomo, że jak można to zawsze lepiej chociaż pomacać w realu niż kupować na podstawie zdjęcia w necie

..:: Administrator ::.. Awatar Balon
    Lajk Rozdane Lajki 
    523
    Lajk Otrzymane Lajki 
    521
    A jakie masz obawy ?

Lajk Rozdane Lajki 
    19
    Lajk Otrzymane Lajki 
    71
    Jak załaduję silnik, akumulator, pewnie dojdzie echo, graty plus 2 osoby dorosłe to na ile będzie to komfortowe łowienie Poszperałem w necie i sporo osób właśnie ma ten rozmiar ale sporo przerzuca się na łódki lub większe rozmiary. Pytanie czy z uwagi na wzrost apetytu czy przy takim zestawie robi się już niewygodnie.

Czy poza pełną podłogą (książka) warto dokupić coś jeszcze. W standardzie jest rolka liny kotwicznej ale widziałem fajne prowadnice z blokadą.

http://sklep.pontony.net.pl/pl/p/ALp...002-FMp224/158
    Czy ktoś ma i mógłby się wypowiedzieć, bo może warto od razu wymienić fabrycznie przy zakupie.

Myślałem o kółkach do pontonu, bo jak kupuje to już nie będę się bawił w dokupowanie później po jednym elemencie.
    http://sklep.pontony.net.pl/pl/p/Kola-transportowe/206

To w zasadzie takie podstawowe obawy przy pierwszym zakupie

..:: Bywalec ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    6
    Lajk Otrzymane Lajki 
    6
    Czesc,

Na dwie osoby to nie - no nie. - moze znajde zdjecie to wrzuce jak to wyglada.
    Jesli moge doradzic to dozbieraj kasy i kup albo wiekszy ponton albo aluminiaka Viking 330 lub
    Skylla 370.
    Choc mam kolegow, ktorzy od lat smigaja na laminatach i jest ok - i tu wybor ogromny - ale lepiej cos sprawdzonego nawet jesli drozej

Jak sie uprzesz to kolka sa bardzo pomocne (tylko nei zapomnij schować w wodzie bo opor duzy i aku schodzi szybciej )
    Ostatnio edytowane przez STAN ; 22-06-20 o 12:47 Powód: błędy

..:: Wyga ::.. Awatar MB86
    Lajk Rozdane Lajki 
    52
    Lajk Otrzymane Lajki 
    132
    330 dla dwóch osób jest w miarę ok, sam posiadam 320 i nie jest najgorzej. Pytanie czego oczekujesz od tego pontonu? Jaki masz budżet? Jak masz zamiar wozić itp. 330 waży około 50-60 kg, 360 to już 70 - 80 do tego graty silniki itp. 330 D podobno dużo więcej miejsca w środku znajomy ma i sobie chwali.

..:: Specjalista ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    2
    Lajk Otrzymane Lajki 
    0
    Cytat Zamieszczone przez Calipso Zobacz posta
    Czy ktoś ma taki ponton i mógłbym podjechać pomacać? Wiem, że Loco miał taki ponton ale chyba dawno na forum nie zaglądał.
    Podjedź...Loco da pomacać...
    "W teorii praca z piękną kobietą jest możliwa...W praktyce jednak wszystko stoi...

Lajk Rozdane Lajki 
    19
    Lajk Otrzymane Lajki 
    71
    Cytat Zamieszczone przez Loco Zobacz posta
    Podjedź...Loco da pomacać...
    Buahahaha.... jadę

..:: Administrator ::.. Awatar Balon
    Lajk Rozdane Lajki 
    523
    Lajk Otrzymane Lajki 
    521
    Kilka pontonów miałem od 300 do 400. Na 300 łowiłem sumy w dwie osoby Komfort zaczyna się od 360, jest gdzie nogi wyciągnąć i jakoś bezpieczeniej się wydaje jak stoisz i spinningujesz.
    Rozumiem, że ponton będziesz za każdym razem ? Bo fajnym rozwiązaniem jest przyczepka.
    Co do miejsca na pontonie to naprawdę kwestia tego czego oczekujesz i jak się będziesz czuł. Znam osoby co same na trocie zimą potrafią wypłynąć na pontonie 210 i mówią ze jest to najlepsza opcja na świecie

Uprawnienia umieszczania postów