Close

Strona 1 z 16 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 159
    ..:: Amator ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    0
    Lajk Otrzymane Lajki 
    0

żwirownia tuchomek

Witam czy ktoś mi może coś powiedzieć o tej żwirowni? chciałbym nastawić się tam na białą rybę byłem dziś rekreacyjnie zobaczyć zbiornik i zapowiada się obiecująco

..:: Moczykij ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    172
    Lajk Otrzymane Lajki 
    51

żwirownia tuchomek

pikok1 a o który zbiornik pytasz bo są dwa Borowiec 1 i Borowiec 2

Lajk Rozdane Lajki 
    0
    Lajk Otrzymane Lajki 
    0

żwirownia tuchomek

chodzi mi o ten pierwszy

https://www.google.pl/maps/place/Tuchom/@54.4261704,18.4085721,2060m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x46fd9f52d9a18b09:0x3d9ef 0f1c8f839b8!6m1!1e1

..:: Weteran ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    3
    Lajk Otrzymane Lajki 
    14

żwirownia tuchomek

Trudna woda, ale jest tam ładna ryba, byłem w tym roku z nastawieniem na leszcze ale tylko plotek polowilem

..:: Weteran ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    5
    Lajk Otrzymane Lajki 
    9

żwirownia tuchomek

Byłem tam w czerwcu , i piękne liny kręciły się pod brzegiem

..:: Stały Bywalec ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    0
    Lajk Otrzymane Lajki 
    0

żwirownia tuchomek

Mieszkam niedaleko. Na spinning trafia się dużo okołowymiarowego szczupaka, głównie z opadu. Jest przepiękny okoń. Zbiornik jest naprawdę ciężki i zanim zacząłem cokolwiek łowić na spinning to trochę czasu minęło. Z białorybem jest podobnie. Woda wieczorami aż się gotuję, a zarzucisz spławik, czy grunt i cisza Na białą rybę nastawiałem się tam dosłownie dwa razy - za każdym razem bez kontaktu z rybą. Od wielu osób słyszałem o pięknych leszczach tam pływających. Karpiarze wspominali o 7 kg łopatach, które były im przyłowem. Jest też lin, karp, karaś, płoteczka, podobno sandacz, sum.

..:: Weteran ::.. Awatar Ziko1985
    Lajk Rozdane Lajki 
    56
    Lajk Otrzymane Lajki 
    53

żwirownia tuchomek

Bywam tam od kilku lat ale coraz mniej.natomiast każdego roku coraz lepsze wyniki,zaczynalem od mlaych plotek i okoni na spławik,a z lepszych wynikow to leszcze po 50+ tam z gruntu w południe,karasie około 30 cm dwie sztuki rok temu u kolegi się zameldowaly,szczupaki na żywca od 45 do 60 cm i węgorz w nocy 70 cm 2 lata temu.Ale większość razy to faktycznie cisza nic nie brało.

..:: Adept ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    2
    Lajk Otrzymane Lajki 
    8

żwirownia tuchomek

Woda bardzo trudna, ale ryba jest. Trzeba spędzić dużo czasu na łowisku i poznać je. Zbiornik jest bardzo głęboki i nie ma sensu rzucać zestawu w miejsca gdzie jest ponad 10 m głębokości. Lepiej poszukać wypłyceń lub łowić na spadach blisko brzegu.
    W tym roku borowiec jest wyjątkowo mocno zarośnięty, co utrudnia łowienie.

..:: Administrator ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    115
    Lajk Otrzymane Lajki 
    138

żwirownia tuchomek

Jako że mieszkam 15 min na piechotę od tej wody cuś tam o niej wiem
    Można tam złowić naprawdę okazy i to z wielu gatunków.Zaczynając od wielkich leszczy(płetwy jak u rekinów )
    Zarybienia były płocią Żarnowiecką ale trochę jej ubyło jak zbiornik został zarybiony 80 szt. suma ok 80 cm.W zeszłym roku te sumy miały 130 cm i ok 13 kg.Są też duże karpie , łowcy tych że , chcieli sobie zawłaszczyć tą wodę ale dwa lata temu albo rok te sprawy zostały szybko załatwione i już każdy może łowić karpie .Na 100 % są sandacze bo podobno jakiś wariat wpuszczał je tam na własny koszt .Liny dorastają do 60 cm przynajmniej ,szczupaki widziałem na zdjęciach pow. 100 cm. Węgorze 90 cm. Największego okonia 52 cm widziałem na własne oczy a jeden gość się chwalił że złowił okonia 2,5 kg i jestem w stanie w to uwierzyć bo w miarę go znam. Zbiornik dla cierpliwych i pomysłowych bo technicznie bardzo trudny.Jak chcesz łowić płocie to nie ustawiaj gruntu wiecej jak 3 m

Lajk Rozdane Lajki 
    0
    Lajk Otrzymane Lajki 
    0

żwirownia tuchomek

dzięki panowie za wasze wypowiedzi szukałem szukałem i być może w końcu znalazłem fajne łowisko byłem tam dziś rano pierwszy raz wynik to kilka płotek natomiast widać że woda jest dosyć ciekawa, teraz tylko znaleźć dobrą miejscówkę i kombinować różnymi sposobami

Uprawnienia umieszczania postów