Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
    ..:: Ekspert ::.. Awatar hi tower
    Wpisy na blogu
    6
    Lajk Rozdane Lajki 
    2
    Lajk Otrzymane Lajki 
    51
    Maciek, mnie to po prostu ciekawi. No bo jak "ocenić straty"? Czego one miały by dotyczyć? Jakie będą wykorzystane wskaźniki? A przrdeszwystkim czy nasz Okręg ma aktualne dane sprzed zdarzenia? Kiedy była ostatnio robiona tam bonitacja, czy był wyliczsny wskaźnik EFI+_PL, czy były liczone w tym roku gniazda pstrągów, czy znana jest potencjalna powierzchnia tarliska dla lipieni? To zwyczajnie jest ciekawe

..:: Ekspert ::.. Awatar Stavros
    Lajk Rozdane Lajki 
    387
    Lajk Otrzymane Lajki 
    126
    Cytat Zamieszczone przez hi tower Zobacz posta
    Nie chcę być złośliwy, ale w jaki jest cel jego przyjazdu? Bedzie własnoręcznie odpiaszczał tarliska? Co się miało stać, to już się stało.
    Z reguły jesteś złośliwy.
    Racjonalne zabieranie ryb to klucz do rybnych łowisk...

3. 3 Użytkowników Podziękowało Ci Stavros Za Ten Post:

..:: Ekspert ::.. Awatar hi tower
    Wpisy na blogu
    6
    Lajk Rozdane Lajki 
    2
    Lajk Otrzymane Lajki 
    51
    Cytat Zamieszczone przez Stavros Zobacz posta
    Z reguły jesteś złośliwy.
    To po Mamie. Nic na to nie poradzę

5. Podziękowania Dla hi tower Za Ten Post Od:

..:: Stały Bywalec ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    0
    Lajk Otrzymane Lajki 
    0
    [QUOTE=Rafalski;87930]Tak, wygląda to naprawdę nie ciekawie, właśnie przed chwilą wróciłem z tego miejsca, cały czas trwają prace, rzeka już od jakiegoś czasu udrożniona, ale syf płynie okrutny, Strażacy przeszli odcinek Rutki - Żukowo wszystko drożne. Jutro na miejscu ma być ichtiolog.

Napisz jak będziesz cos więcej wiedział..

..:: Weteran ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    57
    Lajk Otrzymane Lajki 
    34
    Tomasz Ciebie na pewno bardziej by zadowoliły ścisłe dane, wskaźniki i inne takie rzeczy. Ja na pewno nie jestem osobą od której otrzymasz takie odpowiedzi Zatem radzę pytać w ZO, pisząc o stratach miałem na myśli za pewnie jak większość wędkarzy, np o śniętych rybach a przede wszystkim o zasypaniu tarlisk.

Więc dzisiaj się dowiedziałem że strat w rybostanie nie było a co do tarlisk są usytuowane na taką odległość że nie powinno im to zbytnio zaszkodzić (więcej będzie wiadomo jak woda będzie miała odpowiednią przejrzystość)
    O wiele większe niebezpieczeństwo jest w tej chwili w Raduni na wysokości Somonina dzisiaj ponownie znaleźli inne szczątki zwierząt. Myślę że ZO Gdańsk na dniach jakoś się odniesie co do obu sytuacji na Raduni.

8. 5 Użytkowników Podziękowało Ci Rafalski Za Ten Post:

..:: Amator ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    5
    Lajk Otrzymane Lajki 
    3
    Byłem w Rutkach w poniedziałek. Woda nie jest tragicznie mętna jak na tę porę roku. Co do żerowania ryb, nie jestem żadnym wyznacznikiem, bo pstrągi łowiłem 3 razy w życiu. Jedno branie miałem, zakończone spinką. Spotkałem jeszcze dwóch ludzi, oni też wyzerowali.

..:: Specjalista ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    4
    Lajk Otrzymane Lajki 
    0
    Cytat Zamieszczone przez Rafalski Zobacz posta
    Tomasz Ciebie na pewno bardziej by zadowoliły ścisłe dane, wskaźniki i inne takie rzeczy. Ja na pewno nie jestem osobą od której otrzymasz takie odpowiedzi Zatem radzę pytać w ZO, pisząc o stratach miałem na myśli za pewnie jak większość wędkarzy, np o śniętych rybach a przede wszystkim o zasypaniu tarlisk.

Więc dzisiaj się dowiedziałem że strat w rybostanie nie było a co do tarlisk są usytuowane na taką odległość że nie powinno im to zbytnio zaszkodzić (więcej będzie wiadomo jak woda będzie miała odpowiednią przejrzystość)
    O wiele większe niebezpieczeństwo jest w tej chwili w Raduni na wysokości Somonina dzisiaj ponownie znaleźli inne szczątki zwierząt. Myślę że ZO Gdańsk na dniach jakoś się odniesie co do obu sytuacji na Raduni.
    Chodzi o wilki?
    Można łowić na serek cielęcy lecz nie w sposób bydlęcy

..:: Weteran ::..
    Lajk Rozdane Lajki 
    57
    Lajk Otrzymane Lajki 
    34
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor Zobacz posta
    Chodzi o wilki?

Chodzi o znajdowane jakiś czas temu szczątki zwierząt, na brzegu i w nurcie Raduni, czy to wilki to nie wiem ,ale wątpię.

Uprawnienia umieszczania postów